loading

Voucher

WYPEŁNIJ FORMULARZ DO 30 WRZEŚNIA, A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ, ABY PRZESŁAĆ CI VOUCHER DO WYKORZYSTANIA W WYBRANYM SALONIE OPLA.

OPEL CORSA

Radość z jazdy. Najnowocześniejsze technologie.

Corsa to kompaktowy, zwinny samochód miejski o zaskakująco przestronnym wnętrzu. Ma nie tylko doskonałe właściwości jezdne. Jest też wyposażona w najnowocześniejsze technologie i zużywa mało paliwa.

Dostępne promocje:

  • Promocyjny rabat do 2 000 zł
  • Kredyt 50/50, RRSO 0% -Leasing od 100 % -Opel Flash Kredyt / Leasing z elastycznym wyborem zakończenia kontraktu
  • Wynajem długoterminowy Free2Move Lease
  • Kredyt na trudne czasy z ratą odroczoną nawet o 6 miesięcy (RRSO 9,65%)

+ voucher 3 000 zł

Odbierz Voucher

1 Dostępność uzależniona jest od wersji wyposażenia. 2 Wyposażenie dodatkowe. 3 Niedostępna dla modeli z automatyczną skrzynią biegów. 4 Wyposażenie dodatkowe. Układ aktywuje się automatycznie przy prędkościach pomiędzy 5 a 85 km/h. Siła hamowania zmniejszająca prędkość wynosi 0,9 g przy prędkościach od 5 do 30 km/h. Przy prędkościach pomiędzy 30 a 85 km/h system redukuje prędkość maksymalnie o 22 km/h. Po przekroczeniu tego progu kierowca musi nacisnąć pedał hamulca, aby bardziej zredukować prędkość. System AEB działa w różnym zakresie prędkości, zależnie od typu wykrytego obiektu: 5-85 km/h dla obiektów w ruchu, 5-80 km/h dla obiektów stojących, 5-60 km/h dla pieszych. Systemy tego typu nie dają gwarancji bezbłędnego funkcjonowania w każdych okolicznościach, dlatego też nie zwalniają kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu. 5 Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Kompatybilność i zakres funkcji mogą różnić się w zależności od typu urządzenia oraz wersji systemu operacyjnego. Apple CarPlay i Apple Siri są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Android jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Google. 6 Bluetooth jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Bluetooth SIG Inc. Powyższa wartość vouchera stanowi rabat kwotowy od wartości pojazdu dla klientów indywidualnych, który może być łączony z innymi aktualnymi promocjami. Promocja trwa do 30 września 2021, ale dodatkowy rabat z tytułu posiadania vouchera można wykorzystać tylko w przypadku złożenia zamówienia na nowy samochód do produkcji, w terminie do 31 października 2021. Voucher promocyjny obejmuje tylko modele Opel Corsa (wersja spalinowa, poza wersją bazową Corsa) i Opel Crossland oraz może być wykorzystany jednokrotnie u wybranego Dealera marki Opel. Liczba samochodów objętych kampanią jest ograniczona. Szczegóły akcji dostępne u Dealerów Opla biorących udział w akcji. Niniejszy materiał nie stanowi oferty.
Do góry